Vista Credit půjčka: zacíleno na drobné živnostníky

O nebankovních půjčkách pro zaměstnance jsme v minulosti slyšeli ažaž, ale jen málokterá firma se zaměřuje i na jinou kategorii na trhu. Pomocná ruka pro začínající OSVČ nebo provozní náklady, když odběratelé neplatí včas faktury může pomoci zajistit malá půjčka od Vista Credit, která je na trhu už několik let a patří mezi dobře prověřené varianty. Stojí za ní prostějovská firma VistaCredit, s.r.o.

Účet pouze ve FIO, ale také jen minimální administrativa

Předně si musíme říci, že tato půjčka je poměrně malá – jako nový klient si smíte vzít maximálně čtyři tisíce korun, a i když bude splatnost hned 35 dnů, asi to nepotěší úplně všechny OSVČ, kteří nedostali peníze v bance nebo nechtějí podstupovat složitou administrativu a prověřování bonity. Ovšem, pokud se budete k Vista Credit vracet, je možné dosáhnout až na půjčku ve výši 8 000 Kč, se splatností dokonce až 70 kalendářních dnů. Je to málo nebo tak akorát? To už je na hodnocení každého živnostníka, který se k podobné půjčce odhodlá…

A pozor, tahle půjčka je jenom pro aktivně podnikající – kdybyste o ni žádali a neprokázali se hned na začátku platným IČ, bohužel jste zbytečně ztratili čas a budete jednoznačně odmítnuti. Tři jednoduché kroky a vyřízení během pěti minut, to není jen reklamní slogan, ale realita, jak dokazuje i mnoho referencí z řad OSVČ. Pokud ale nemáte bankovní účet ve FIO, může se stát, že na peníze budete čekat trochu déle. Vista Credit totiž má konto jenom v této bance a transfer jinam pak může trvat klidně až do druhého pracovního dne. Nevadí vám to? Výhodou je krátká smlouva a minimum administrativních formalit, ale pokud potřebujete větší finanční obnos, bude asi lepší se podívat někam jinam.