Zaplo na splátky

Půjčka, kterou známe nejen díky televizním reklamním blokům, ale také díky tisku a internetu. Dá se totiž říci, že je dlouhodobě prostě všude – a kdo na logo Zaplo ještě nikdy nenarazil, jako by snad ani nebyl! Co přesně obnáší tento úvěr? Předně bychom měli předeslat, že má dvě různé varianty, tudíž je určena nejen žadatelům o krátkodobou půjčku, ale i těm, kteří hodlají splácet své závazky delší dobu a potřebují také větší finanční obnos. Zaplo na splátky je variantou, která nabídne až šedesát tisíc korun, to vše prakticky obratem.

Propočet je okamžitě k dispozici, máte detailní přehled

Na webu Zaplo se zorientujete hned a jistě to není jen kvůli dobře sladěným barvám – což jistě není jen pro potěchu oka, ale také pro přehled klientů. Půjčit si díky této Zaplo nabídce můžete 10 až 60 tisíc korun, měsíční splátky si také zvolíte podle sebe – a podle toho se poté vypočítá splátkový kalendář, jenž může trvat klidně až celé tři roky. Pokud chcete například 20 tisíc korun a můžete si dovolit měsíčně splácet patnáct stovek, bude RPSN 93,10 %, délka splácení 32 měsíců (minimální je šest měsíců, dodejme ještě pro pořádek) a celková splatná suma pak činí rovných 43 619 Kč. Je to málo nebo moc? To už je spíš na vás…

Snadná správa osobního účtu v mobilu nebo tabletu je také bonus, nemusíte totiž vše dělat jen z osobního PC nebo notebooku. Zaplo na splátky tak vychází vstříc moderním požadavkům klientů, kteří chtějí mít svůj osobní profil na webu neustále při ruce. Možná je samozřejmě i předčasná úhrada půjčky, ale na druhou stranu – celkem nestandardně se se Zaplo musíte dopředu domluvit, telefonicky nebo emailem, což je taková malá komplikace, protože u jiných poskytovatelů je možné doplacení půjčky s poněkud nižší mírou administrativy.